loader
Narzędzia

Makita Mac2400 Vs Mac5200 Recenzja sprężarki powietrza

Makita Mac2400 Vs Mac5200, którą wybrać? Makita to japońska firma, która przyczyniła się do wysokiej jakości sprężarek powietrza. Kompresor powietrza Makita mac2400 vs mac5200 to dwie sprężarki powietrza, które powinieneś mieć. Ponieważ lepszy sprzęt zawsze daje lepszą obsługę.

Ponieważ te dwa modele narzędzi są z tej samej firmy. Cena Makita Mac2400 jest nieco tańsza niż Makita Mac5200. Ale to nie znaczy, że będziesz zdezorientowany, aby zidentyfikować ten właściwy. Makita Mac5200 ma całkiem sporo rozbieżności z Makita Mac2400 pod względem funkcji, trwałości, hałasu itp. Nasza recenzja pomoże Ci w usunięciu wszystkich zamieszania, aby być bezpiecznym kupującym. Tak więc, pozwól nam pomóc Ci dowiedzieć się najlepszy dla Ciebie!

Streszczenie artykułu

 • Makita Mac2400 Vs Mac5200 Kompresor powietrza Porównanie i przewodnik zakupu
  • Makita Mac 2400 Sprężarka powietrza
  • Sprężarka powietrza Makita Mac5200
 • Makita Mac2400 Vs Mac5200 Punkty porównania
  • Konserwacja
  • Poziom hałasu
  • Cel zastosowania narzędzia
  • Wydajność
  • Przenośność
  • Koszt tych sprężarek powietrza
 • FAQs na Makita Mac2400 Vs Mac5200 sprężarka powietrza
  • Ostateczna opinia o Makita Mac2400 Vs Mac5200 Kompresor powietrza

Makita Mac2400 Vs Mac5200 Porównanie sprężarek powietrza i przewodnik zakupu

Czy potrzebujesz sprężarki powietrza do małych zadań? Kompresor powietrza Makita Mac 2400 na pewno spełni Twoje potrzeby. Po zakupie tego narzędzia, zapewni Ci ono elastyczną obsługę przez lata. MAC2400 dostarczy więcej mocy z poprawioną trwałością w każdych trudnych warunkach. Przeskoczmy dalej, aby poznać więcej atrybutów tego fantastycznego narzędzia.

Makita MAC2400

Sprężarka powietrza Makita Mac 2400

 • Sprężarka powietrza posiada zbiornik smarowany olejem.
 • Jest w nim solidny regulator ciśnienia powietrza.
 • Posiada rurę wyładowczą do chłodzenia ciepła.
 • Mac2400 może zarządzać 130 PSI ciśnienia roboczego.
Kup na Amazon

Kompresor powietrza Makita Mac2400 ma unikalną konstrukcję z cylindrem pompy i tłokiem. Jeśli chcesz uzyskać swoje narzędzie do małych i zewnętrznych funkcji, to daje skuteczność. Jest to najlepszy garnitur do pracy na zewnątrz, który zapewni Ci najwyższe bezpieczeństwo.

Ten kompresor powietrza jest gotowy do podjęcia dodatkowej ochrony i funkcje, takie jak wziernik oleju, spust oleju, itp. Mac2400 ma powszechnie doskonałą reputację, że będzie to trudne do uzyskania użytkownika z niezadowolenia. Po użyciu tego narzędzia, można mieć niesamowite doświadczenie z nim.

To narzędzie ma 1 rok gwarancji, aby mieć free-of-cost naprawy, jeśli znajdziesz żadnych wad. Ponadto, oferuje 30-dniową politykę natychmiastowego zwrotu w przypadku jakiejkolwiek trzeźwej usterki. Ale, Mac2400 przychodzi na rynek po posiadaniu wielu eksperymentalnych degustacji od producentów. Nie ma więc mowy o tym, by któraś z jego części miała jakiekolwiek wady.

Jeśli jednak jesteś nowym użytkownikiem Mac2400, sugerujemy, abyś przeczytał instrukcję producenta prawidłowo przed zakupem i użyciem go.

 • Mac2400 może uniknąć rdzewienia i oferuje wysoką wydajność dzięki swojemu czteropolowemu silnikowi. Ponadto, jest niedrogi, aby pozwolić sobie na wszystkie poziomy użytkowników.

 • Znaleźliśmy to narzędzie jest dość ciężki, że może to zrobić niewygodne podczas przenoszenia go do miejsca pracy. Ale, mimo to, jest godny.

Makita Mac5200

Makita Mac5200 Sprężarka powietrza

 • Makita Mac5200 ma skaliste koła dla super przenośności.
 • Dostaniesz ten model z wszechstronnych wzorów.
 • To narzędzie ma wybitne wyposażenie sklepu powietrza.
 • Posiada 3.0HP Big Bore pompy.
Kup na Amazon

Jeśli potrzebujesz obszerne zasilanie, prawdopodobnie szukasz Makita mac5200. Ma duży cylinder otworu, aby upewnić się, że szybki czas odzyskiwania dla wysokiej wydajności. Makita mac5200 jest dobrze zdolny do zaoferowania zwiększonej wydajności pod względem jego potężnego silnika z 3,0HP. I jego silnik może produkować około 6,5 CFM przy 90 PSI, aby zapewnić standardową wydajność.

Ma żeliwną konstrukcję, która jest obietnicą zwiększenia trwałości maszyny. Jeśli nadal kontynuować wyzwanie zatrudnienia, które mogą być szkodliwe dla narzędzia, mac5200 będzie działać wybitny tam też. Jeśli chodzi o wydajność, to narzędzie ma filtr samochodowy, aby uzyskać wysoką wydajność.

Mac2400 jest dość popularny wśród profesjonalistów, jak i nowicjuszy. Profesjonaliści znaleźć go nadaje się do zastosowań przemysłowych, podczas gdy nowicjusze odkryć go solidne dla codziennych problemów konserwacyjnych. Musisz być zaniepokojony niebezpieczeństwem związanym z konserwacją narzędzia. Jeśli uważasz, że regularna konserwacja narzędzia jest trudna, będziesz wielkim fanem mac5200.

Radzenie sobie z dwiema gwoździarkami dzięki 5,2-galonowemu zbiornikowi o dużej pojemności jest dość łatwe w przypadku makity mac2400. Makita mac5200, jednakże, zaoferuje Ci konstrukcję walizki na kółkach, abyś mógł zachować dodatkową ochronę dla silnika i pompy. Poza tym, unikalny system tego narzędzia z nasmarowaną pompą jest łatwo dostępny, aby skutecznie rozpuścić ciepło. Makita mac5200 kompresor powietrza może uchwycić każdy z dużych obciążeń z łatwością, że znajdziesz niezapomniane.

 • Możesz wybrać ten doskonały kompresor powietrza zarówno do użytku domowego, jak również komercyjnego. Ponadto, będzie wspierać Cię do czynienia z pracy z farbą auto z gładkim wyglądem.

 • Mac5200 jest bardzo odpowiedni do zastosowań profesjonalnych. Również, to jest dość niewygodne, aby dopasować się z 4,5 SCFM pistolet farby.

Makita Mac2400 Vs Mac5200 Punkty porównawcze

 • Konserwacja
 • Poziom hałasu
 • Cel użycia
 • Wydajność
 • Przenośność
 • Koszt

Ogólnie rzecz biorąc, marka Makita jest popularna i renomowana wśród użytkowników za swoje wysokiej jakości produkty. Tak więc, rzeczywiście, te dwa modele są najlepsze sprężarki powietrza z tej samej marki Makita są produkty wysokiej jakości.

W tej części naszego artykułu porównamy te dwa najwyżej oceniane narzędzia Makita mac2400 vs. mac5200. Tutaj zbadaliśmy kluczowe różnice między tymi dwoma wszechstronnymi sprężarkami powietrza. Pomoże Ci to łatwo dokonać wyboru.

Konserwacja

Zawsze jest pewien okres dla wszystkich sprężarek powietrza Makita, które nie wymagają konserwacji. A po tym okresie może być potrzebna niewielka ilość. Jednak modele mac2400 i mac5200 różnią się pod względem dbałości w pewnych szczególnych obszarach.

Makita Mac2400

Mówiąc o mac2400 zapewni Ci długotrwałą żywotność dzięki swojej pompie silnika. Jego pompa silnika jest smarowana, co utrzymuje lepszą wydajność w jego zbierania ciepła za każdym razem.

Chociaż mac2400 daje potężną smarowaną pompę silnikową, często wymaga konserwacji. Ale modyfikacje narzędzia będą zależeć od środowiska pracy i godzin pracy.

A jeśli zespół sprężarki ulegnie zabrudzeniu, oznacza to konieczność częstej kontroli konserwacji narzędzia. Jeśli chcesz uzyskać wyjątkową wydajność i długotrwałą wytrzymałość, musisz przestrzegać pewnych zasad konserwacji w przypadku mac2400. Aby uniknąć częstej konserwacji, należy postępować zgodnie z poniższymi zasadami.

 • Sprawdzać nieoczekiwane hałasy
 • Sprawdzić i naprawić linie lotnicze wycieku
 • Spuszczać wodę ze zbiornika.

Makita Mac5200

Makita Mac5200, z drugiej strony, będzie również zaoferować Państwu doskonałą pompę silnika jak Mac2400. Ale, to może zadziwić, że mac5200 wymaga konserwacji ledwo oznacza, że nie będzie potrzebował czasu do czasu opieki jak mac2400. To dlatego, że to narzędzie niesie nasmarowaną pompę z miedzianą rurą do rozładunku.

Ma pewne pasmo dla jego armatury i przechowywania, które osiągnęły substancje pierwszorzędne dla jego mieszania. Dlatego, podczas gdy przenieść go zgodnie z potrzebą, to nie będzie wymagać żadnych nieoczekiwanych konserwacji, jak to jest już pasuje.

Mac5200 robi imponujące zadanie w przypadku jego konserwacji, zwłaszcza dla nowych użytkowników. Jeśli jesteś nowy, nie przyniesie Ci żadnej katastrofy konserwacyjnej. Tak więc, zaufać jelita w zakresie konserwacji. To narzędzie będzie fantastyczne i nie zawiedzie Cię.

Poziom hałasu

Załóżmy, że zainwestowałeś w zakup wysokiej jakości narzędzia, a narzędzie, które kupiłeś, jest wysokiej jakości maszyną. Ale, jeśli znajdziesz swoją maszynę z wysokim poziomem hałasu, oznacza to, że maszyna jest trochę wadliwa. Zobaczmy więc, która maszyna wytwarza jak duży hałas pomiędzy mac2400 a mac5200.

Makita Mac2400

Poziom hałasu będzie wynosił do 79dB podczas pracy tym narzędziem z powodu jego funkcji pompy. Pompa pracuje z prędkością 1730 obr/min, co obniży poziom hałasu podczas pracy, aby utrzymać ciche środowisko pracy.

Dlatego też poziom hałasu nie będzie wykraczał poza tolerowany przez Ciebie zakres. Wysoka prędkość obrotowa jest gwarancją trwałości silnika narzędzia. Tak więc, możesz impulsywnie używać tego narzędzia wokół ludzi/instytucji w rozsądnym zakresie.

Makita Mac5200

Nie możemy powiedzieć, że 90dB jest stosunkowo wysokie jak na poziom hałasu narzędzia. Ale 90dB w przypadku Makita Mac5200 jest porównywalnie głośniejsze niż Makita Mac2400. Podczas gdy wymagasz wolnego od hałasu środowiska pracy, może Ci to trochę przeszkadzać. Musisz używać ochrony słuchu podczas używania tego narzędzia.

Jednakże, badaliśmy Makita Mac2400 jest dość popularny niż Mac5200 pod względem poziomu hałasu.

Cel zastosowania narzędzia

Kupując sprężarki powietrza, musisz kupić je do konkretnego celu. W tym przypadku, mac2400 i mac5200 będzie również różnić się w ich sensie aplikacji-.

Makita Mac2400

Większość konsumentów uważa za stosowne używać Makita Mac2400 do celów domowych. Jest to idealne dopasowanie do realizacji małych prac stolarskich z Makita Mac2400. Jeśli nie potrzebujesz sprężarki powietrza na co dzień, możesz skupić się na tym narzędziu.

Makita Mac5200

Makita Mac5200, z drugiej strony, jest wysoce preferowana do celów komercyjnych. To narzędzie jest wybierane przez wszystkich profesjonalistów. Jeśli jesteś profesjonalistą, możesz wybrać makitę mac5200, aby uzyskać lepszy wynik niż mc2400.

Wydajność

Zarówno mac2400 i mac5200 są bardzo zdolne z ich szybszy czas odzyskiwania w środki wydajności. Ale nadal, te dwa narzędzia różnią się w ich wydajności-

Makita Mac2400

Makita Mac2400 zawiera 4.8CFM i 4.2CFM przy 40 PSI i 90 PSI, odpowiednio. I, to nie będzie w stanie pchać dużo powietrza, aby znaczący wydajność dla gigantycznego projektu. Poza tym, z jego niższym CFM, nie będzie w stanie pracować dla dwóch air guzzlers w tym samym czasie.

Tak więc, jeśli chcesz uruchomić dwa air guzzlers w tym samym czasie, musisz iść na mac5200. Odwrotnie, zgodnie z jego wydajności, to narzędzie będzie idealny do małych zadań dla właścicieli domów lub twórców weekendowych.

Makita Mac5200

Makita Mac5200 zawiera większy CFM, jeśli porównać go do sprężarki powietrza mac2400. Makita Mac5200 ma CFM 6,9 i 6,5 AT 40 PSI i 90 PSI, odpowiednio. Tak więc, mac5200 CFM może pchać i zarządzać stosunkowo dużo powietrza niż mac2400.

Co więcej, model ten jest idealny do szerszego zakresu zastosowań stolarskich dzięki 6,5 i 6,9 CFM. Pozwoli Ci to na jednoczesną obsługę dwóch różnych materiałów oraz gwoździarek wędkarskich.

W ten sposób będzie można zatopić cały magazynek gwoździ bez buforowania. W tym momencie staje się jasne, że praca z dużym projektem z mac5200 jest o wiele łatwiejsza niż z mac2400.

Przenośność

Wiemy, że to, czy waga jest mniejsza czy większa narzędzia jest czynnikiem krytycznym. Tak więc, tutaj również pod względem wagi lub przenośności, otrzymasz niewielką różnicę między mac2400 i mac5200.

Makita Mac2400

Makita mac2400 ma wagę około 80,8 funtów, co jest znacznie cięższe niż mac5200. W przypadku przenośności, mac2400 będzie nieco mniej wygodne przez jego 80 funtów wagi. Ale to nie jest tak ciężkie, że nie można nosić, ale nie jest to, że lżejsze niż mac5200, to jest to.

Makita Mac5200

Makita mac5200, nawiasem mówiąc, jest dobrze transportowalny z jego 75 funtów wagi niż mac2400. Poza tym, ze względu na swoją lekkość, to będzie przedkładać wysokiej HP, aby zapewnić wysoką wydajność. Tak więc, otrzymasz zarówno przenośność, jak i wysoką wydajność w tym narzędziu.

Niemniej jednak, to przyszedł z szorstkiej stali zewnętrznej pokrywy ciała, w tym składany uchwyt. Dlatego mac5200 może zrobić skuteczne połączenie jego elastyczny chwyt i jego 8 "opony. I, że połączenie to sprawia, że proste do transportu z jednego miejsca do drugiego.

Koszt tych sprężarek powietrza

Zarówno mac2400 i mac5200 różnią się w przypadku ich kosztów zbyt. Nie można nabyć tych dwóch modeli na tym samym poziomie cenowym ze względu na ich tę samą markę.

Makita Mac2400

Podczas gdy koncentruje się na kosztach makita mac2400, znajdziesz go nieco tańsze niż mac 5200. Mac2400 będzie cię kosztować 310 dolarów. I, aby uzyskać jakość zbyt, kwota ta nie jest tak wysoka.

Makita Mac5200

Ale, jeśli chodzi o Makita Mac5200, trzeba liczyć około 370 dolarów, aby go kupić. To narzędzie jest trochę drogie, ale będzie oferować doskonałą wydajność zarówno dla małych i dużych projektów. Jednak gorąco polecamy zakup mac5200, jeśli potrzebujesz go do profesjonalnych zastosowań.

Tak więc, tutaj są wszystkie kluczowe czynniki, które można rozważyć, aby dokonać szybkiego rozróżnienia między tymi dwoma modelami maszyn. Wzięliśmy wszystkie istotne elementy, które są podstawowe wymagania, aby ocenić jakość narzędzia. Tak więc, w oparciu o dyskryminację naszego przeglądu, można bez wysiłku wybrać żądane narzędzie.

FAQs na Makita Mac2400 Vs Mac5200 Kompresor powietrza

Jaka jest najlepsza sprężarka powietrza Makita?

Przed wybraniem najlepszego produktu należy skupić się na wielu zmiennych. Tutaj, biorąc pod uwagę jakość, rozmiary, marki i projekty, stwierdziliśmy, że Makita MAC2400 Air Compressor jest na najwyższym miejscu. Również kompaktowa sprężarka powietrza Makita AC001, Makita MAC700 i sprężarka powietrza z dużym otworem Matika Mac5200 są obecnie na szczycie.

Co to jest sprężarka powietrza z dużym otworem?

Sprężarki wyposażone w tłok Big Bore są ogólnie nazywane sprężarkami powietrza Big Bore. Sprężarki powietrza z dużym otworem wyposażone są w tłok Big Bore i wytrzymały wał korbowy wraz z żeliwną pompą.
Dlatego też sprężarka z dużym otworem może dostarczyć więcej mocy niż sprężarka z udarem. Ponadto, sprężarka z dużym otworem zapewnia szybszy czas odzyskiwania. Ponadto wyższa wartość CFM pozwoli Ci na profesjonalne mocowanie i wbijanie gwoździ.

Jaka jest najlepsza przenośna sprężarka powietrza?

Przenośna sprężarka powietrza oznacza możliwość zasilenia narzędzia. Aby uzyskać maksymalny wynik przenośności, możesz wypróbować dowolną z poniższych sprężarek powietrza. Zobaczmy, czym są te sprężarki powietrza-Makita
Mac5200Makita
4.2RIDGID
Pancake Air CompressorStanley
J5C09Te
potężne sprężarki powietrza działają poprzez, wytwarzając ciśnienie powietrza w zakresie komory i tłoka. Dlatego są one łatwo dostępne, aby przynieść Ci najlepszy wynik.
Gdzie jest produkowana sprężarka powietrza Makita?

Nie ma konkretnych informacji na temat tego, gdzie sprężarka powietrza Makita jest produkowana. Można jednak przypuszczać, że Matika znajduje się w USA. Firma Makita znajduje się w La Mirada, w Kalifornii, w USA, w obecnej erze. I utrzymuje swoją rozległą sieć na terenie całych Stanów Zjednoczonych.
Z drugiej strony, Makita jest głównie japońską firmą, która została założona w 1915 roku. W tym czasie była to pierwsza firma zajmująca się sprzedażą i naprawą silników elektrycznych w Japonii.

Jaka jest najcichsza sprężarka powietrza?

Musisz skupić się na typach sprężarek powietrza, czy chcesz mieć narzędzie o wysokim/niskim poziomie hałasu. Na przykład model jednotłokowy, dwutłokowy, śrubowy kompresor powietrza itp. Spośród nich wszystkich, sprężarka powietrza z pojedynczym tłokiem lub dupleksem zapewni Ci stosunkowo mniej hałasu. Podzielmy się trzema najcichszymi sprężarkami powietrza na rynku-California
Air ToolsCalifornia
Air Tools

8010California

Air Tools


15020C


Końcowa myśl o Makita Mac2400 Vs Mac5200 Air Compre

Wybór jednego kompresora powietrza pomiędzy Makita mac2400 vs mac5200 jest niewątpliwie trudnym zadaniem. Zarówno Makita mac5200 jak i Makita mac2400 są świetnymi narzędziami marki Matika. Aby szybko i sprawnie rozwiązać swoje problemy, możesz skupić się na ich mocy i wyjątkowości.

I odwrotnie, w zależności od zapotrzebowania na określone funkcje, możesz zdecydować się na narzędzie pomiędzy makita mac2400 vs makita mac5200. I, nie będzie to zrobić żadnej złej decyzji, ponieważ oba te narzędzia są najwyższej jakości. To może być gwarancja z naszej strony. Więc, masz wszystkie swoje wolności, aby zidentyfikować różnice i uzyskać najlepszy z nich.