loader
Narzędzia

Czy mogę wiercić w Vinyl Siding?

Siding winylowy jest praktyczną i stylową dekoracją domu, w którym czasami trzeba powiesić przedmioty, które zachęcają do wiercenia. Ale czy mogę wiercić w siding winylowy? Czy to będzie OK lub uszkodzenia całej zewnętrznej? Jako właściciel domu, należy poznać odpowiedź przed umieszczeniem wiertła na bocznicy dla środków bezpieczeństwa z niego.

Zgodnie z przewodnikiem, mamy ujawnione odpowiedzi, jak również bezpieczniejszy proces wiercenia przez siding winylu do zabezpieczenia rzeczy, takich jak kamera bezpieczeństwa. Przewodnik zawiera metodę wiercenia większych otworów w bocznicy i alternatywę do wiercenia na bocznicy winylowej.

Streszczenie artykułu

 • Jak wiercić w siding winylowy?
  • Wiercenie w bocznicy winylowej
  • Jak bezpiecznie wiercić w siding winylowy?
  • Jak bezpiecznie wywiercić większy otwór w bocznicy winylowej?
  • Jak zastąpić uszkodzony bocznicy winylowej
  • Alternatywa wiercenia w siding winylu, aby zakończyć cel
 • FAQ na Czy mogę wiercić w siding winylowy?
  • Słowa końcowe

Jak wiercić w siding winylowy?

Wiercenie w siding winylu jest bardzo możliwe, nawet bezpiecznie, tak długo, jak przestrzegać właściwego procesu. Plus, należy pamiętać o warunkach pogodowych, jak chłodniejsze temperatury zwiększają kruchość siding winylu. Oprócz tych, można użyć klipów siding winylu, jeśli czujesz, że wiercenie jest zbyt ryzykowne dla Ciebie.

Wiercenie w bocznicy winylowej

Podczas planowania do wiercenia otworu w siding winylu, jedną ważną rzeczą jest, aby pamiętać, że powinien zrobić w ciepłej pogody. Bocznica winylowa szczególnie starszy projekt skłonny być znacznie kruche podczas chłodniejszej pogody. Tak więc, wiercenie otworu w siding winylu podczas mroźnej temperaturze zwiększyć ryzyko kruszenia.

Jeszcze jeśli trzeba wiercić w zimnej pogodzie, należy użyć zgrabny mały hack. Suszarka do włosów może ogrzać powierzchnię roboczą, gdzie chciałeś wiercić. Ocieplenie powierzchni obniży ryzyko uszkodzenia siding winylu i niech pracować bezpiecznie.

Ale jeśli nie jesteś w pośpiechu, poczekaj na temperaturę co najmniej 60°F. Praca w tej temperaturze lub wyższej zapobiegnie pękaniu sidingów winylowych.

Jak bezpiecznie wiercić w siding winylowy?

Możesz poczekać na wyższą temperaturę lub ogrzać powierzchnię roboczą za pomocą suszarki do włosów, aby bezpiecznie rozpocząć proces wiercenia na siding winylu. Po przygotowaniu postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

Zmierz prawidłowo siding winylowy: Zacznij od wykonania istotnych pomiarów, aby dokładnie określić, gdzie chcesz wiercić siding winylowy. Jeśli trzeba wywiercić wiele doskonałych otworów w siding winylu, upewnij się, że robisz to stale. Powodem jest to, że biorąc przerwę zwiększa ryzyko uszkodzenia.

Zidentyfikować punkty: Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednego czy kilku otworów, zaznacz dokładne miejsca, abyś mógł wiercić odpowiednio.

Sprawdź materiał za winylem: Lekko naciśnij w dół na siding winylowy, aby sprawdzić materiał pod nim. Powodem jest materiał pod bocznicą określa wiertło trzeba wybrać jak zastosowanie niewłaściwego bitu spowoduje uszkodzenie bocznicy. Jeśli znajdziesz cegłę pod bocznicą, użyj wiertła murarskiego. Podobnie, można użyć bitu do drewna, jeśli znajdziesz drewno pod sidingiem winylowym.

Rozpocznij wiercenie: Teraz przymocuj odpowiednie wiertło do swojej wiertarki elektrycznej i ustaw wiertło na środku znaku, który wcześniej utworzyłeś. Następnie włącz wiertarkę i mocno naciśnij w dół na siding winylu. Mocno dociskaj wiertło, aż przejdziesz przez materiał, ale nie wierć do końca. W przypadku wiercenia wielu otworów należy powtórzyć tę czynność, aby zakończyć zadanie sukcesem.

Zakończ zadanie: Po wywierceniu otworów w bocznicy winylowej, zamocuj śrubę i podkładkę w każdym otworze. Następnie przymocuj produkt, który chcesz dodać na zewnątrz domu.

Jak bezpiecznie wywiercić większy otwór w siding'u winylowym

Wiercenie większych otworów przez siding winylowy jest dość trudne i wymaga innego procesu do naśladowania. Mimo to, należy wybrać między ciepłą temperaturą i suszarką do włosów, aby zmniejszyć ryzyko. W przypadku większych otworów w sidingach winylowych należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

Bądź przygotowany: Podobnie, poprzednia metoda wykonuje wszystkie istotne pomiary i identyfikuje miejsce wiercenia.

Użyj odpowiedniego wiertła: W przypadku większego otworu należy użyć wiertła o średnicy minimum ¼ cala. To sprawi, że wiercenie nad sidingiem winylowym będzie znacznie łatwiejsze. Innym ważnym środkiem bezpieczeństwa jest to, że w przeciwieństwie do poprzedniego procesu, trzeba zastosować delikatną siłę do powierzchni bocznicy w początkowej fazie wiercenia.

Oprócz tych, upewnij się, że masz dodatkowe wiertła w pobliżu, zwłaszcza podczas wiercenia przez cement lub kompozytowe bocznicy. Powodem jest to, że ten rodzaj bocznicy może sprawić, że wiertło tępy szybko po wierceniu tylko kilka otworów.

Zastosuj Caulk w razie potrzeby: Po włożeniu rury lub podobnego elementu na wywierconym gape może zostawić około ¼ cala luki. Jeśli masz ten sam problem, zastosować uszczelniacz pistolet wypełnić lukę.

Jak wymienić uszkodzony siding winylowy

Postępując zgodnie z krokami, mamy wymienione powyżej będzie znacznie zmniejszyć możliwość uszkodzenia siding winylu. Jednak nie należy się zbytnio martwić o uszkodzonej bocznicy, ponieważ jest to dość proste do zastąpienia. Dzięki konstrukcji siatki siding winylu, to sprawia, że dość łatwo wymienić uszkodzony bocznicy bez ranienia nieuszkodzony kawałek.

Wszystko, co musisz zrobić, to zwolnić bocznicy z listwy gwoździ, aby prawidłowo usunąć go. Po zwolnieniu uszkodzonego, wepchnąć nową siding do listwy gwoździ i pozostawić wystarczającą szczelinę dla przedłużenia.

Nie jest to jednak szczegółowy proces, ponieważ naszym celem jest zapewnienie Państwa o wymianie uszkodzonego sidingu. Mamy nadzieję, że wkrótce wyjdzie z jak zastąpić uszkodzony bocznicy winylowej z przewodnikiem krok po kroku.

Alternatywa wiercenia bocznicy winylowej, aby zakończyć cel

Zamiast wiercenia bocznicy winylowej, która jest dość ryzykowne, można użyć nie wiercić hak do powieszenia elementów, aby zakończyć swój cel. Chociaż proces mamy wyjaśnione uczyni zadanie wiercenia bocznicy bezpieczniejsze, ale to jest coś, co można całkowicie polegać na. Tak więc, jeśli nie chcesz przejść przez ryzykowny proces i nie masz niezawodnej ręki, jest to fajna alternatywa, którą można zastosować. Aby to zrobić, wystarczy przetoczyć klipsy bez otworów pod końcówką siding winylu i przymocować do niego.

Kluczową zaletą korzystania z klipu otworu jest to, że pozwoli Ci usunąć element wiszący bez pozostawiania dziury. Dla lepszego doświadczenia, można użyć HUXOR Vinyl Siding Clips Haki, ponieważ są one niedrogie i skuteczne alternatywy do wiercenia w siding winylu.

FAQs na Czy mogę wiercić w siding winylowy?

Czy dobrze jest wkręcać się w siding winylowy?

Oczywiście, można wkręcić się w siding dla różnych celów. Ale rozważania jest to, że należy używać śrub z powłoką winylową, a śruba musi mieć Phillips głowy dla łatwiejszej obsługi.

Jak bezpiecznie wieszać rzeczy na sidingach winylowych?

Użycie haka bocznicy jest najprostszą i najbezpieczniejszą metodą wieszania przedmiotów na bocznicy. Hak musi wsunąć się w rowki pomiędzy sąsiadującymi łupkami i zatrzasnąć się we właściwym miejscu. Ten hak bocznicy pozwoli Ci powiesić przedmiot o wadze do 12 funtów. Wielu właścicieli domów używa tego haka do wieszania sezonowych dekoracji na bocznicy.

Jak zlokalizować kołek w bocznicy winylowej?

Korzystanie z dobrej jakości stadniny finder, można znaleźć stadninę pod bocznicy winylowej łatwo. Pomimo tego, rap mocno na ścianie i znaleźć źródło solidnego dźwięku, który wskazuje miejsce stadniny. Inną wskazówką jest, aby dowiedzieć się lokalizacji skrzynek przełączników i gniazd, jak jego jedna strona musi być dołączony do stadniny.

Słowa końcowe

Tak więc, mogę wiercić w siding winylu? Ponieważ masz dwa skuteczne, a jednocześnie proste sposoby wiercenia mniejszych i większych otworów w siding, a alternatywny sposób na powieszenie czegoś nie będzie trudniejsze zadanie dla Ciebie. Ale należy wziąć pod uwagę temperaturę pogody lub suszarki do włosów, jeśli znajdziesz to niższe, aby zadanie wiercenia siding winylu udane. Wreszcie, należy rozważyć środki bezpieczeństwa wiercenia dla bezpieczniejszej pracy.